Groty, dłuta, szpicaki, przecinaki, do młotów hydraulicznych , pneumatycznych i elektrycznych.

Jak dobrać grot do młota ?

Groty do młotów należy dobrać ze względu na mocowanie, następnie wybrać końcówkę roboczą grota, w zależności od wykonywanych prac, oraz w niektórych przypadkach określić długość narzędzia. Np szpicak do rozbijania wielokierunkowego, przecinak do rozbijania kierunkowego, dłuto szrokie do zdejmowania warstw etc.

Groty do młotów hydraulicznych, dobiera się na podstawie marki i modelu młota. Groty do młotów hydraulicznych

Groty do młotów pneumatycznych, dobiera się w zależności od mocowania przedstawionego                                                                  na rysunkach  tu Groty do młotów pneumatycznych

Groty do młotów elektrycznych, dobiera się w zależności od systemu mocowania przedstawionego na rysunkach                                     tu Groty do młotów elektrycznych

Najlepiej w sprawie grotów wyśli do nas pytanie z zakładki kontakt

Kupisz u nas najwyższej jakości profesjonalne groty do młotów - niemieckie lub włoskie ( na zamówienie ). Groty doskonale sprawdzające sie przy pracach wyburzeniowych, w budownictwie, w kopalniach, kamieniołomach i hutach. Groty do zastosowań specjalnych. Ze względu na wysoką jakość groty ( przecinak, szpicak,dłuto, grot tępy ) sprzedawane przez nas polecamy szczególnie do wypożyczalni narzędzi.

 

Groty, które wystarczą na długi czas pracy         100% jakość Made in Germany


Cena Grota - dlaczego są tak rozbieżne ceny grotów ?

Groty do młotów sprzedawane są w różnych cenach.
Czasami różnicę są bardzo duże. Dlaczego tak jest?
 
Groty do młotów wykonywane są z różnych stopów stali, które w trakcie produkcji przechodzą skomplikowany procesu obróbki cieplnej. Cena różni się w zależności od gatunku i jakości używanej stali, w związku z tym właściwości narzędzia bardzo się różnią. Narzędzia udarowe są poddawane bardzo wysokim powtarzającym się falom uderzeniowym. W typowym tygodniu pracy, twój grot zostanie uderzony ponad 1,6 mln razy przez tłok młota.
Tanie narzędzia o nieprawidłowych właściwościach mogą prowadzić do zwiększenia zużycia części młota takich jak:

  • pierścienie tuleje
  • pierścienie oporowe
  • wżery i odpryski na powierzchni tłoka
Powyższe wskazuje iż lepiej zapłacić trochę więcej za narzędzie teraz, zamiast płacić za kosztowne naprawy młota później.

Sprzedajemy tylko Profesjonalne Groty, bezpieczne dla narzędzi         100% jakość Made in Germany